Další dveře

ebook Psychologické záhadné tajemství Chloe Fine – Kniha 1. · Psychologické záhadné tajemství Chloe Fine

By Blake Pierce

cover image of Další dveře

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

„Mistovské dílo thrilleru a mystery. Blake Pierce udělal velkolepou práci rozvíjením psychologické stránky postavy, kterou popsal tak dobře, že se cítíme jako bychom byli součástí jejich myslí, sledujeme jejich obavy a fandíme jejich úspěchu. Tato kniha je plná zvratů a udrží si vaši pozornost až do poslední stánky."

Knižní a filmový kritik, Roberto Mattos (NAVŽDY PRYČ)

DALŠÍ DVEŘE (Tajemství Chloe Fine) je kniha #1 v nových napínavých psychologických seriích nejprodávanějšího autora Blake Pierce, jehož #1 bestseller Once Gone (kniha #1) (volně ke stažení) obdržela více než 1,000 recenzí s pěti hvězdičkami.

FBI Tým pro vyšetřování vedený Chloe Fine (27), je nucená čelit své vlastní temné minulosti, když její dvojče potřebuje její pomoc – a když se na jejím malém předměstí objeví mrtvé tělo.

Chloe cítí, že od doby, co se vrátila do svého rodného města, je její život v novém domě po boku snoubence konečně perfektní. Její kariéra u FBI se rozjíždí a svatba je za dveřmi.

Zjišťuje však, že na předměstí není všechno takové, jak se zdá. Chloe se začíná dívat pod povrch – drby, tajemství, lži – a zjišťuje že je pronásledována vlastními démony: záhadná smrt její matky, když jí bylo 10 a otcovo uvěznění.

Když je poté nalezeno čerstvé tělo, Chloe začíná zkoumat svou minulost a toto malé město může držet klíč k obojímu.

Emocionálně zpracované psychologické napětí s vrstvenými postavami, atmosféra maloměsta a bolavého srdce, Next Door je kniha #1 ve vzrušující nové sérii, která vás nenechá odtrhnout se až dlouho do noci.

Další dveře