Další dveře

ebook Psychologické záhadné tajemství Chloe Fine – Kniha 1. · Chloe Fine

By Blake Pierce

cover image of Další dveře

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

„Mistovské dílo thrilleru a mystery. Blake Pierce udělal velkolepou práci rozvíjením psychologické stránky postavy, kterou popsal tak dobře, že se cítíme jako bychom byli součástí jejich myslí, sledujeme jejich obavy a fandíme jejich úspěchu. Tato kniha je plná zvratů a udrží si vaši pozornost až do poslední stánky."

Knižní a filmový kritik, Roberto Mattos (NAVŽDY PRYČ)

DALŠÍ DVEŘE (Tajemství Chloe Fine) je kniha #1 v nových napínavých psychologických seriích nejprodávanějšího autora Blake Pierce, jehož #1 bestseller Once Gone (kniha #1) (volně ke stažení) obdržela více než 1,000 recenzí s pěti hvězdičkami.

FBI Tým pro vyšetřování vedený Chloe Fine (27), je nucená čelit své vlastní temné minulosti, když její dvojče potřebuje její pomoc – a když se na jejím malém předměstí objeví mrtvé tělo.

Chloe cítí, že od doby, co se vrátila do svého rodného města, je její život v novém domě po boku snoubence konečně perfektní. Její kariéra u FBI se rozjíždí a svatba je za dveřmi.

Zjišťuje však, že na předměstí není všechno takové, jak se zdá. Chloe se začíná dívat pod povrch – drby, tajemství, lži – a zjišťuje že je pronásledována vlastními démony: záhadná smrt její matky, když jí bylo 10 a otcovo uvěznění.

Když je poté nalezeno čerstvé tělo, Chloe začíná zkoumat svou minulost a toto malé město může držet klíč k obojímu.

Emocionálně zpracované psychologické napětí s vrstvenými postavami, atmosféra maloměsta a bolavého srdce, Next Door je kniha #1 ve vzrušující nové sérii, která vás nenechá odtrhnout se až dlouho do noci.

Další dveře