Yanılım

ebook Rehber Ruh, Hayalet Kaplan, Ve Ürkütücü Bir Anne!

By Owen Jones

cover image of Yanılım

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

Güçlerini keşfetmesine yardımcı olabilecek hiç kimseyi bulamayan psişik genç kız Megan'ın hikayesi... hiç kimseyi derken hayatta olan hiç kimseyi.
'Yanılım' adlı bu kısa hikaye, genç bir kızın, her ne kadar bazı arkadaşları kendilerinde de benzer psişik güçlerin olduğunu söylese de, ailesinde hiç kimsede görülmeyen psişik güçlerinin olduğunu fark etmeye başlayışını anlatıyor. Bu kızın adı Megan ve o serinin ilk kitabı olan bu kitapta henüz on iki yaşında. Megan'ın başa çıkması muhtemel görünmeyen iki sorunu var. İlki, annesinin kızının yeteneklerinden korkması ve ona yardım etmeyip onu bu güçlerinin kullanmaktan caydırmaya çalışması ve ikincisi, ona doğa üstü psişik güçlerini kullanmayı öğretecek hiç kimsenin olmaması. O bu konuyu her ne kadar annesiyle tartışmaya çalışsa da ciddiye alınmıyor ve babasına danışmaktan çekiniyor çünkü annesinin bunu onaylamayacağının ve de annesiyle arasının bozulmasını asla istemediğinin farkında. Megan annesiyle aralarında gizli bir bağ olduğunu hissediyor. Muhtemelen tıpkı her anneyle kızının arasında olduğu gibi, hatta belki de daha da derin. Kim bilebilir ki, sonuçta Megan daha kim olduğunu bile bilmiyor? Tek bildiği, annesinin, yakında ergenliğe erişecek ve kaygılarını güvendiği birine anlatmak isteyecek, hatta hayır, buna ihtiyacı olacak bir kızın sevgi dolu annesi olma sorumluluğunu yerine getirmediği. Megan annesinin zamanla bu paranormal olaylara karşı duyduğu korkusunu atlatacağını umuyor. Sabredip annesinin babasından gizli ona uyguladığı korkunç istismarlara katlanacak. Hiç değilse şimdilik. 'Yanılım' Megan'ın doğaüstü, ruhsal ve psişik gelişimini en iyi nasıl sürdüreceğini anlamasına yardımcı olacak insanlar bulup aydınlanmasını konu alan bu serideki yirmi-üç kısa hikayenin henüz ilki. Daha sırf neyi nasıl yapabileceğini değil, özel güçleriyle ne yapması gerektiğini de öğrenmesi gerekiyor. Megan iyi bir kız, dolayısıyla güçlerini iyilik için kullanmaya yatkın olacağı aşikar, fakat doğru olanı yapmak her zaman kolay olmayabilir, neyin doğru olduğunu bilsek bile. Megan'ı konu alan bu hikayeler psişik güçlere, doğaüstü ve paranormal olaylara ilgi duyan on ila yüz yaşındaki herkese hitap ediyor.

Yanılım