Mercedes Sosa--Nepaprasta Moteris

ebook Lotynų Amerikos Balso 'La Negra' (1935-2009) Atminimui

By Anette Christensen

cover image of Mercedes Sosa--Nepaprasta Moteris

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
Argentiniečių liaudies dainininkė ir socialinė aktyvistė Mercedes Sosa buvo pasaulinio lygio atlikėja, kurios įtaka peržengė muzikos pasaulio ribas. Į juodąjį sąrašą įtraukta kaip vienas pavojingiausių aštuntojo dešimtmečio Argentinos režimui žmonių, ji tapo vargstančiųjų ir prispaustųjų pogrindžio atskaitos tašku ir demokratijos ikona, kuri savo balsu kovojo su Pietų Amerikos diktatoriais. Sosa iškilo kaip mylima Lotynų Amerikos motina ir legenda, pavadinta „Tų, kurie neturi balsų, balsu".
Argentinos liaudies dainininkė Mercedes Sosa buvo pasaulinės klasės atlikėja, kurios įtaka gerokai peržengė muzikos pasaulio ribas. Vadinama „bebalsių balsu", Sosa, perduodama kultūriniams, politiniams ir asmeniniams pokyčiams būtiną stiprybę ir ugnį, buvo dinamiška Lotynų Ameriką formavusi jėga.Sosa buvo menininkė, kuri, siekdama empatiškesnio ir labiau atjaučiančio pasaulio, asmeninę kančią pavertė menu ir aktyvizmu. Šiandien jos gyvenimas yra liudininkas to, jog vieno individualaus balso herojiška galia gali turėti reikšmingą poveikį žmonių gyvenime. Šiais audringais mūsų gyvenamais laikais jos balsas mums visiems yra įkvėpimas.„Mercedes Sosa – nepaprasta moteris" tyrinėja nepaprastos Sosos įtakos paslaptis ir atskleidžia, kaip jos auklėjimas, politinės aplinkybės ir asmeninės tragedijos suformavo jos gyvenimą ir karjerą.Jei Jums patinka drąsios moterys ir neapdainuotos heroizmo, solidarumo ir atjautos istorijos, Jums patiks ši stiprybės pilna biografija.„Nuoširdi ir jausminga duoklė, pagerbianti mano mamos gyvenimą" – Mercedes Sosos sūnus ir „Mercedes Sosa fondo" prezidentas Fabianas Matusas.Per aštuonerių metų laikotarpį Anette Christensen praleido daugiau negu 7000 valandų tyrinėjimams. Šių tyrinėjimų metu ji žiūrėjo dokumentinius vaizdo klipus, skaitė straipsnius, bendravo su Mercedes Sosos šeima, draugais ir kitais menininkei artimais žmonėmis. Šiandien Anette yra pasaulyje pripažinta Mercedes Sosos ambasadorė.
PUBLISHER: TEKTIME
Mercedes Sosa--Nepaprasta Moteris