Mylná Predstava

ebook Duchovný Sprievodca, Duch Tigra A Jedna Strašidelná Matka!

By Owen Jones

cover image of Mylná Predstava

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
Megan je tínedžerka so zvláštnymi schopnosťami, ktorá si nedokáže nájsť nikoho, kto by jej pomohol pochopiť jej sily ... presnejšie, nikoho živého.
„Mylná predstava" je poviedka o tom, ako si mladé dievča uvedomuje, že je schopná robiť veci, ktoré nedokáže nikto z jej rodiny, hoci niektorí z jej kamarátov zo školy tvrdia, že majú podobné neobvyklé psychické schopnosti. Dievčatko sa volá Megan a má dvanásť rokov v tejto prvej knihe. Megan má dva na prvý pohľad neprekonateľné problémy. Po prvé, jej matka sa bojí skrytých schopností svojej dcéry a nielenže jej nepomôže, ale aktívne ju odrádza. Druhým je, že si nemôže nájsť učiteľa, ktorý by jej pomohol rozvíjať jej nadprirodzené psychické sily. Snaží sa o nich diskutovať so svojou matkou, ale nepochodí a neobťažuje sa to povedať ani otcovi, pretože vie, že jej matka by to neschválila, a nakoniec chce Megan zostať na strane svojej matky. Megan má pocit, že medzi nimi existuje nevyslovené puto. Možno je to puto, ktoré existuje medzi všetkými matkami a ich dcérami, ale možno ide aj oveľa hlbšie. Ktosi môže byť istý, keďže Megan nepozná ani samu seba? Vie len to, že sa zdá, že jej matka sa nespráva ako milujúca matka čoskoro dospievajúcej dcéry, ktorá má úzkosti, ktoré chce, nie, potrebuje prediskutovať s niekým, komu dôveruje. Megan je ochotná dať matke čas, aby prekonala strach z paranormálneho javu. Dokáže čakať a dokonca sa vie vyrovnať s hrozným týraním, ktoré sa deje bez vedomia jej otca. Aspoň zatiaľ. „Mylná predstava" je prvou z doteraz dvadsiatich troch poviedok v tejto sérii o postupnom osvietení Megan, keď nachádza ľudí, ktorí jej pomôžu pochopiť, ako najlepšie postupovať v jej nadprirodzenom, duchovnom a psychickom vývoji. Musí sa totiž naučiť nielen to, čo je možné a ako to robiť, ale aj to, ako by mala čo najlepšie využiť svoje špeciálne schopnosti. Megan je dobré dievča, takže sa zdá byť zrejmé, že by inklinovala k dobrému využívaniu svojich schopností, ale nie je vždy ľahké urobiť správnu vec, aj keď viete, čo to je. Tieto príbehy o Megan oslovia každého, kto sa zaujíma o psychické sily, nadprirodzené a paranormálne javy a je vo veku od desať do sto rokov.
PUBLISHER: TEKTIME
Mylná Predstava