Mylná Představa

ebook Duchovní Rádce, Duch Tygřice A Jedna Strašlivá Matka!

By Owen Jones

cover image of Mylná Představa

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
Megan je dospívající dívka s paranormálními vjemy, která nemůže najít nikoho, kdo by jí pomohl jejím schopnostem rozumět... přinejmenším nikoho ve světě živých.
‚Mylná představa' je povídka o mladé dívce, která si postupně uvědomuje, že na rozdíl od ostatních členů rodiny má neobyčejné paranormální schopnosti, k nimž se jí však přiznávají i někteří kamarádi ze školy. Dívka se jmenuje Megan a v této knize (první v sérii) je jí dvanáct let. Megan řeší dva zdánlivě nepřekonatelné problémy. Zaprvé se její matka bojí skrytých schopností své dcery a nejenže jí s nimi nechce pomoci, ale přímo ji od nich zrazuje. A zadruhé nemůže najít učitele, který by jí pomohl její nadpřirozené, paranormální schopnosti rozvíjet. Snaží se o tom mluvit se svou matkou, ale ta ji odbývá, a říci o nich svému otci se ani nepokouší, protože ví, že její matka by s tím nesouhlasila. A koneckonců chce zůstat s matkou zadobře. Megan má pocit, že mezi nimi existuje nevyslovené pouto. Třeba to tak mají všechny matky se svými dcerami, ale dost možná je to mnohem hlubší. Kdo ví, když to neví ani Megan sama? Ví jen, že její matka neplní roli, jakou by očekávala od matky milující svou dospívající dceru, která je plná obav, o nichž si chce, ba přímo potřebuje promluvit s někým, komu věří. Megan chce dát matce čas, aby mohla svůj strach z nadpřirozena překonat. Megan může počkat, a dokonce je schopna snášet i strašlivé týrání, jemuž je vystavena bez vědomí jejího otce. Alespoň prozatím. Mylná představa je první ze zatím dvaceti tří povídek v této sérii, kde se Megan postupně snaží rozvíjet své nadpřirozené, duševní a paranormální schopnosti za podpory lidí, kteří jí pomáhají najít správnou cestu. Musí se totiž nejen naučit své schopnosti znát a ovládat, ale také zjistit, k jakému účelu je použít. Megan je hodná dívka, proto se zdá zřejmé, že pomocí svých schopností bude chtít konat dobro. Zachovat se správně však není vždycky snadné. Příběhy o Megan osloví každého, kdo se zajímá o paranormální schopnosti a nadpřirozeno, ve věku od deseti do sta let.
PUBLISHER: TEKTIME
Mylná Představa