Přestaňte Marnit Čas a Začněte MEDITOVAT

ebook

By Celine Claire

cover image of Přestaňte Marnit Čas a Začněte MEDITOVAT

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
Tato elektronická kniha objasňuje význam meditace a představuje různé meditační techniky, které vám umožní využít výhod, jež s sebou přináší.
Chcete žít bez stresu?Chcete si vyčistit mysl?Chcete se zbavit všech svých obav?Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli "ano," pak byste rozhodně měli vyzkoušet sílu meditace!Výhody meditaceLidé mají na meditace rozdílné názory, ale jedna jedna věc je jistá: v západní kultuře rychle získává na oblíbenosti. Nabízí celou řadu profesních i osobních výhod včetně:Zvýšené produktivityRedukce stresu a depresíSnížení problematických fyzických symptomů jako jsou bolesti hlavy a svalové napětíTo je jen několik málo z výhod meditace.Meditaci se nemusíte věnovat celé hodiny!Přestože se může jednat o dlouhotrvající aktivitu, nemusíte se jí věnovat několik hodin denně. Dokonce i deseti či patnáctiminutová meditační seance vám může přinést některé z výhod relaxace.Někteří lidé dávají přednost meditaci brzy ráno, která jim tak pomáhá začít nový den s pozitivním přístupem. Jiní meditují radši před spaním, aby se tak zbavili negativních myšlenek a oni tak snáze usnuli.Je spousta věcí, o něž bych se s vámi na toto téma ráda podělila, což je důvod, proč tato kniha vznikla.Dovolte, abych vám představila titul...Přestaňte marnit čas a začněte MEDITOVAT.
PUBLISHER: TEKTIME
Přestaňte Marnit Čas a Začněte MEDITOVAT