Powiązania

ebook Obsesja Część 1

By Amy Blankenship

cover image of Powiązania

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyApponDevice.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
Azyl to ogromny i odosobniony ośrodek wypoczynkowy ukryty na szczycie prywatnej góry. Angel Hart dorastała w należącym do jej rodziny ośrodku - chroniona przed prawdziwym światem. Wokół niej zawsze byli trzej mężczyźni, których najbardziej uwielbiała - aż po rozwodzie rodziców została zmuszona ich opuścić. Do tej Angel wiodła bezpieczne i uprzywilejowane życie. Dwa lata później wraca do domu w odwiedziny ze swoim nowym chłopakiem. Nagle, Angel staje się obiektem pożądania dla kliku osób - które wcale nie chcą jej pozwolić na opuszczenie Azylu po raz kolejny. Sekretne obsesje stają się grą w pożądanie, gdy mężczyźni, którzy ją kochają stają się najbardziej niebezpiecznymi ludźmi na górze.
Azyl to ogromny i odosobniony ośrodek wypoczynkowy ukryty na szczycie prywatnej góry. Angel Hart dorastała w należącym do jej rodziny ośrodku - chroniona przed prawdziwym światem. Wokół niej zawsze byli trzej mężczyźni, których uwielbiała - aż po rozwodzie rodziców została zmuszona ich opuścić. Do tej pory Angel wiodła bezpieczne i uprzywilejowane życie. Dwa lata później wraca do domu w odwiedziny ze swoim nowym chłopakiem. Nagle, Angel staje się obiektem pożądania dla kliku osób - które wcale nie chcą jej pozwolić na opuszczenie Azylu po raz kolejny. Sekretne obsesje stają się grą w pożądanie, gdy mężczyźni, którzy ją kochają stają się najbardziej niebezpiecznymi ludźmi na górze.

PUBLISHER: TEKTIME
Powiązania