İki Dünyanın Hikayesi

ebook Greya Virüsü

By Elena Kryuchkova

cover image of İki Dünyanın Hikayesi

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyApponDevice.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

Kıyamet sonrası dünyasında yeniden doğuşun hikayesi
Cerulean Terra dünyasında, yüz yıl önce 'Karanlıklar tanrıçası Greya' adı verilen bir şeyler oldu. Olay, açıklanamayan bir şekilde pek çok kişinin kaybolmasına ve ölmesine yol açan garip vakalar serisiydi. Yüz yıl sonra, trajedi insanların hafızasında halen tazeliğini korumakta.
Azure Rimone, Aqualake Şehrinde yaşayan genç bir aristocrat. Hayatı sıradan bir şekilde devam ediyordu, gerçi arada genç kız normal olmayan rüyalar görüyordu.
Lilt Teiwaz Aqualake yakınlarındaki köyde yaşayan bir iyileştiricinin çırağı. Onun da hayatı normal seyrinde devam ediyordu.
Fakat Lily'nin gördüğü göklerle Azure'nin gördükleri arasında fark var. Lily'nin göklerinde, uçan esrarengiz ada, İllüzyon, yükseliyor. İnsanların dediğine göre, orada 'Karanlık Tanrıçası Greya'nın gazabı' sırasında ölen ve kaybolanların ruhlarının iltica ettiği bir yer. Ancak Azure, İllüzyonun varlığı ile ilgili hiç şüphe duymuyor...
Lily ve Azure'nin gördükleri gökler neden bu kadar farklı? Azure'nin bu soruya bir cevabı yok. Ve hatta bunca olayla karşılaşmış olmaya, 'Karanlık Tanrıça Greya'nın Gazabı' ile ilgili gerçekleri öğrenmeye, garip rüyaların doğasına ve Lily ile karşılaşmalarının neden alınlarına yazıldığına dair de.
Kitap bundan önce Darina Beloyar ismi altında yayınlanmıştır.

İki Dünyanın Hikayesi